E- nekrologi

Z dumą pragniemy ogłosić innowacyjne rozszerzenie naszej oferty usług, które uważamy za przełomowe w obszarze pomocy i opieki nad rodzinami w trudnych chwilach straty. Nasza firma zawsze była zaangażowana w pomoc rodzinom w trudnych momentach, i teraz wprowadziliśmy kolejny krok w tej misji. Prezentujemy Państwu naszą najnowszą innowację – darmowe e-nekrologi dla rodzin.

Wieloletnie doświadczenie w obszarze usług pogrzebowych pozwoliło nam zrozumieć, że powiadomienie najbliższych o szczegółach pogrzebu może być czasochłonne i emocjonalnie trudne w czasie żałoby. Nasze e-nekrologi to rozwiązanie, które ma na celu odciążyć rodziny w tym trudnym czasie, umożliwiając im skoncentrowanie się na wspólnym żegnaniu z ukochanym.

Pater Nekrologi

Dlaczego nasze e-nekrologi są wyjątkowe?

Nasza firma wierzy, że dostęp do podstawowych informacji o pogrzebie nie powinien być obciążany dodatkowymi kosztami. Dlatego też oferujemy e-nekrologi za darmo, aby pomóc rodzinom w oszczędnościach finansowych.

Nasze e-nekrologi zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach korzystających z różnych urządzeń. Doskonale wyświetlają się one zarówno na telefonach komórkowych, jak i na komputerach, zapewniając łatwy dostęp do informacji dla wszystkich zainteresowanych.

E-nekrolog zawiera podstawowe informacje, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, wiek, dzień pogrzebu, godzinę pożegnania, godzinę wyprowadzenia do grobu, miejsce pożegnania oraz miejsce pochówku. To wszystko po to, aby zapewnić pełną klarowność co do przebiegu ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Pater jest dumny z tego, że wprowadził tę nowoczesną usługę, która ma na celu wsparcie rodzin w okresie żałoby. Wierzymy, że nasze e-nekrologi przyczynią się do ułatwienia organizacji pogrzebu, umożliwiając rodzinom skupienie się na swoim żalu i potrzebach emocjonalnych.

więcej

Nasza kaplica

Kaplica przedpogrzebowa jest ważną częścią ceremonii pogrzebowej, gdzie rodzina, przyjaciele i znajomi mogą w ciszy i zadumie pożegnać się z osobą zmarłą po raz ostatni oraz odmówić różaniec, następnie trumna lub urna zostaję przewieziona do kościoła gdzie zostanie odprawiona dalsza część liturgii pogrzebowej.

Nasza Firma Pogrzebowa dysponuje dla Państwa trzema kaplicami, a oto jedna z nich znajdująca się w

Grodkowie przy ul. Szpitalnej 13.

więcej