Kremacja jest formą pochówku, stanowiącą alternatywę dla pogrzebu tradycyjnego. Na wybór kremacji wiele osób decyduje się jeszcze za swojego życia, informując jednocześnie bliskich o swojej woli. W innych przypadkach to rodzina zmarłego podejmuje decyzję o spopieleniu jego ciała – mając na uwadze na przykład możliwość dochowania urny z prochami do istniejącego już grobu tradycyjnego. Czasem też kremacja wybierana jest z powodów światopoglądowych, etycznych, estetycznych oraz ekologicznych.

Zakład Pogrzebowy Zbigniew Pater z Grodkowa służy wszelką pomocą w kompleksowej organizacji pogrzebów kremacyjnych. W razie wątpliwości pracownicy gotowi są do udzielenia wszelkich wyjaśnień oraz do odpowiedzi na pytania odnośnie samej procedury, jak i innych etapów ceremonii żałobnych w tej właśnie formie.

Kremacje Grodków, Wiązów

Firma Pater z Grodkowa udziela niezbędnego wsparcia zarówno w formalnościach – między innymi takich, jak ustalenie miejsca oraz terminu kremacji, a także ceremonii żałobnej. W ofercie tego zakładu pogrzebowego znajduje się także szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, które są niezbędne w przypadku wyboru kremacji – w tym trumny kremacyjne oraz urny.

Więcej informacji na temat kremacji można uzyskać w Zakładzie Pogrzebowym Zbigniew Pater w Grodkowie. Całodobowy numer telefonu to 604-131-054.