Wyślij SMSem link do dodania opinii

Ostatnie opinie

Dodaj opinię

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lena Domena
9 miesięcy temu

Polecam. Profesjonalizm i podejście do Klienta z szacunkiem w tych trudnych chwilach jest na wagę złota.. wszystko pięknie się odbyło. Dziękuję

MarMac
9 miesięcy temu

Dziekuje Zakładowi Pogrzebiwemu za ostatnie porzegnanie mojej bliskiej osoby. Wykwalifikowana obsługa , fachowość. Polecam.

Robert Warzecha
9 miesięcy temu

Dziękujemy za profesjonalną, kompleksową pomoc oraz indywidualne podejście i empatię w tym trudnym dla nas czasie.
Z czystym sumieniem polecam usługi tego zakladu pogrzebowego.

Waldek Turek
9 miesięcy temu

Profesionalna
obsługa ,polecam mieszkancom Oławy . Ponieważ nie znają tej firmy mimo że jest w pobliżu ich miejscowosci . Usługa wykonana kompleksowo mimo znacznej odległosci 500 km POLECAM

Zakład Pogrzebowy PATER
9 miesięcy temu

Z wyrazami współczucia, dziękujemy

Monika szleg
9 miesięcy temu

Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście, szacunek dla rodziny oraz osoby zmarłej. Pracownicy wysoka kultura osobista, Pan właściciel wspaniały człowiek, pełen zrozumienia, empatii, bardzo pomaga, doradzi i nie oszuka, co w dzisiejszych czasach to rzadkość. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Grzegorz Pater
9 miesięcy temu
Reply to  Monika szleg

Serdecznie dziękujemy

Justyna
6 miesięcy temu

Cieszę się, że w tak trudnym, dla naszej rodziny, momencie życia znalazłam się pod skrzydłami tej firmy. Dziękuję za wszystko ❤ Plusem jest brak minusów.

Joanna
4 miesięcy temu

Pogrzeb mojego taty
17.07.2023.

Dziękuję za troskę i dbałość o każdy szczegół. Dziękuję za szacunek i opiekę nad naszym zmarłym. Uroczystość dla nas, rodziny bardzo smutna ale pięknie przygotowana, godna, pełną szacunku i elegancji. Dziękujemy za Waszą szlachetną pracę i ogromne wsparcie dla pogrążonych w żałobie bliskich. Ukłon który składacie przed wyniesieniem urny z koscioła to już wogóle wiciska łzy z oczu.Serdecznie dziękuję Panu który grał przepięknie na trąbce a końcowy utwór Zbigniewa Wodeckiego wycisnął z moich oczu ostatnie resztki łez, Tato mój był muzykiem , grał na saksofonie, ta ostatnia melodia na pewno sprawiła mu ogromną radość Wszystkim z czystym sumieniem polecam firmę Pater.